KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14752022
nr 1475 2022
Margareta Kjellin
(f. 1940), Sverige
Signerad, daterad -02. Mixed media, collage. Bladets mått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
Utrop:
500 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:55:45
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer